Petr Hofman

Odborní poradci a servisní technici

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: odborný poradce v lyžařské speciálce a servisní práce
Požadavky: praxe a znalost oboru výhodou
Výhody: odměny s podíly na zisku, platový růst, dlouhodobá spolupráce a další
Volné místo odborní poradci a servisní technici pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Odborní poradci a servisní technici

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Management
Pozici nabízí: Petr Hofman
Ulice: nám. T. G. Masaryka 2433
Město: Zlín
PSČ: 760 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hofman Petr
E-mail: info@skisporthofman.cz
Telefon: +420 777 087 095

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Petr Hofman