ENBOS Slušovice s.r.o

Skladník/ce sekvenčního skladu

Odeslat

Pracovní náplň
NáplŃ práce:
Vychystávání výrobků, balení a expedování sekvenčních dílů dle uvedené objednávky. Kontrolní činnost zákaznického balení.
Zajištění skladové evidence - práce v informačním systému, výdejky, příjemky, dodací listy atd.
Pracovní doba od 7 do 15 hod.
Očekáváme manuální zručnost, spolehlivost, odpovědnost, orientace ve skladovém hospodářství, výhodou uživatelská znalost práce na PC.
Nabízíme:
Odpovídající finanční ohodnocení; pololetní odměny formou 13. a 14. platu jako podíl HV, příspěvek na penzijní připojištění, volnočasové poukazy, příspěvek na stravování; zázemí stabilní, české výrobní společnosti s mezinárodní působností. Pracovní dobu od 7 do 15 hod.
Volné místo skladník/ce sekvenčního skladu pro lokalitu Otrokovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Skladník/ce sekvenčního skladu

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: ENBOS Slušovice s.r.o
Ulice: tř. Tomáše Bati 1766
Město: Otrokovice
PSČ: 765 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Personální oddělení
Telefon: personalni@enbos.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ENBOS Slušovice s.r.o