Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Skladník/ce sekvenčního skladu

Pracovní místo ( Skladník/ce sekvenčního skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
NáplŃ práce:
Vychystávání výrobků, balení a expedování sekvenčních dílů dle uvedené objednávky. Kontrolní činnost zákaznického balení.
Zajištění skladové evidence - práce v informačním systému, výdejky, příjemky, dodací listy atd.
Pracovní doba od 7 do 15 hod.
Očekáváme manuální zručnost, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

SKLADNÍK/CE - DĚLNÍK/CE C04 z:11/7/2018 a:16/11/2018 Pracovní doba - třísměnný provoz - 06:00-14:00 hod., 14:00-22:00 hod., 22:00-06:00 hod. Náplň práce: - navážení materiálu ze skladu na výrobní linky dle systému KANBAN, navážení prázdných obalů k jednotlivým linkám, ...
BATZ CZECH, s.r.o. Frýdlant nad Ostravicí, Inzerováno před 3 dny

Skladníci, expedienti SKLADNÍCI, EXPEDIENTI Náplň práce: práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže - ovládání manipulační techniky, vysokozdvižný vozík, vychystávání zboží k expedici, navážení palet a obalů. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, penzijní ...
Crystalex CZ, s.r.o. Karolinka, Inzerováno před 3 dny

Řidič VZV - skladník Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, práce na VZV, v chladírenských komorách, aktuální průaz řidiče VZV, výhodou ŘP T, záv. stravování. Volné místo řidič vzv - skladník pro lokalitu Kunovice.
ROCHUS SPOL. S R.O. Kunovice, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit