Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Skladník/ce sekvenčního skladu

Pracovní místo ( Skladník/ce sekvenčního skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
NáplŃ práce:
Vychystávání výrobků, balení a expedování sekvenčních dílů dle uvedené objednávky. Kontrolní činnost zákaznického balení.
Zajištění skladové evidence - práce v informačním systému, výdejky, příjemky, dodací listy atd.
Pracovní doba od 7 do 15 hod.
Očekáváme manuální zručnost, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Skladník - optické kabely (Brno - Modřice)! 1 směna! Hledáme šikovné skladníky! Vyhovuje Vám práce v menším kolektivu a máte to kousek do Modřic? 1 směnný provoz berete všemi deseti? Máte platné VZV papíry? Pak čtěte dál! Jedná se o pozici Skladníka, kde vaší náplní práce bude zejména: - práce ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

SKLADNÍCI - EXPEDIENTI A11 z:12/2/2019 Náplň práce: Zajišťování činností ve skladu expedice - příjem a výdej hotových výrobků: - příjem hotových výrobků z výroby na sklad; - zaskladnění na skladě hotových výrobků a jejich označení; - zabalení dle standardu nebo ...
Saft Ferak a.s. Raškovice, Inzerováno před 2 dny

SKLADNÍCI, ŘIDIČI VZV /VYHRAZENO PRO OZP/ A11 /VYHRAZENO PRO OZP/ a:15/2/2019 Praxe na VZV podmínkou. Pracovní doba od 7:00 do 13:30 hodin. Kontakt viz výše. Volné místo skladníci, řidiči vzv /vyhrazeno pro ozp/ pro lokalitu Paskov.
Sodovkárna R. Sýkora s.r.o. Paskov, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit