Učitel/ka

Pracovní místo ( Učitel/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Lázně Bohdaneč
Pracovní poměr na dobu určitou po dobu nemoci
Předměty fyzika a dílny
Stravování ve školní jídelně, příspěvky z FKSP
První kontakt emailem nebo telefonikcky do 14.30 hod
Volné místo učitel/ka pro lokalitu Lázně Bohdaneč.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Učitel/-ka mateřské školy Kontakt zasláním životopisu na e-mail cerna.mscm@seznam.cz nebo telefonicky. - odborná kvalifikace dle § 6 zákona 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících v platném znění - doklad o dosaženém vzdělání - kladný přístup k dětem - zdravotní průkaz - ...
Mateřská škola, České Meziříčí České Meziříčí, Inzerováno dnes

UČITEL/-KA pro osoby se zvláštními vzdělávacími potřebami Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení, plný pracovní úvazek. Nástup možný ihned. Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. - 12. platová třída dle doby praxe. Požadavky: vzdělání ve smyslu zákona č. 563/2004 Sb. ...
Dětský domov, Základní škola speciální a Praktická škola, Jaroměř Jaroměř, Inzerováno včera

Učitel/-ka MŠ Kontakt zasláním životopisu na e-mail skoly.ohnisov@seznam.cz nebo telefonicky. - kvalifikace pro výkon práce učitele MŠ podle § zákona č. 563/2004 Sb. v platném znění - kladný vztah k dětem - zdravotní způsobilost - trestní bezúhonnost - ...
Základní škola a Mateřská škola Ohnišov Ohnišov, Inzerováno včera