Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Zedník/zednice

Pracovní místo ( Zedník/zednice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce dle zakázek zaměstnavatele v rámci okresu Pardubice
Požadujeme praxi v oboru.
Práce na stavbách, venku, vhodnější pro muže
Pracovní doba 7.00 - 15.30
První kontakt telefonicky nebo osobně po předchozí domluvě

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

ZEDNÍK ZEDNÍK POŽADUJEME: - řidičský průkaz sk. B - zdravotní způsobilost pro práci ve výškách - zručnost na drovné stavební práce HLÁSIT SE: Maříková Zuzana, tel.: 725789311, e-mail: marikova@fireclay.eu, osobně po telefonické domluvě. Volné místo zedník ...
FIRECLAY, spol. s r.o. Litvínov, Inzerováno před 3 dny

ZEDNÍK ZEDNÍK POŽADUJEME : - praxe v oboru min. 5 let, časovou flexibilitu, spolehlivost, ŘP sk. B výhodou NABÍZÍME: - pracovní poměr na dobu určitou, následně s prodloužením - odpovídající mzdové ohodnocení HLÁSIT SE: Drožová Kateřina, tel.: 476440717 ...
HERKUL a.s. Obrnice, Inzerováno před 3 dny

ZEDNÍK KO: Lichovník Miroslav, tel.: 777 565 811 (po - pá: 7:00 - 17:00 hod.) , e-mail: stasof_cz@centrum.cz. ZŠ, mzda: 80 - 90 Kč/hod., plný úvazek, pracovní smlouva na dobu neurčitou, nástup: ihned, pracoviště: Opava, Vršovice Volné místo zedník pro ...
STASOF CZ s.r.o. Vršovice, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit