BUILD DEVELOP group s.r.o.

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Pardubice
Sezónní zaměstnání
Zemědělské práce zahrnující okopávání, sázení, péče o sazenice, sklizeň plodů
Pracovní doba se odvíjí od aktuálního počasí, výše úrody a potřeb zaměstnavatele.
První kontakt emailem
Volné místo pomocní pracovníci v rostlinné výrobě pro lokalitu Pardubice.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Strojírenství, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: BUILD DEVELOP group s.r.o.
Město: Pardubice

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Maryana Tyasko
E-mail: builddevelop@seznam.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BUILD DEVELOP group s.r.o.