Učitel/ka

Pracovní místo ( Učitel/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Lázně Bohdaneč
Vyučování předmětu anglický jazyk
Stravování ve školní jídelně, příspěvky z FKSP
První kontakt emailem nebo telefonikcky do 14.30 hod
Volné místo učitel/ka pro lokalitu Lázně Bohdaneč.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Učitel/ka odborného výcviku elektro Místo výkonu práce Pardubice Učitel odborného výcviku se zaměřením na elektrotechniku dle Školního vzdělávacího programu oboru vzdělání Mechanik instalatérských a elektrotechnických zařízení, kód oboru 39-41-L/02. Vhodné pro vyučené elektrikáře ...
Střední odborné učiliště plynárenské Pardubice Pardubice, Inzerováno před 2 dny

Učitel/ka autoškoly POŽADAVKY: platné osvědčení učitele autoškoly KONTAKT: e-mailem Volné místo učitel/ka autoškoly pro lokalitu Moravská Třebová.
ABERA spol. s r.o. Moravská Třebová, Inzerováno před 3 dny

UČITEL/-KA I. STUPNĚ ZŠ UČITEL/-KA I. STUPNĚ ZŠ - PP na dobu určitou - zástup za dlouhodobou nemoc, nástup ihned - Požadujeme: kvalifikované vysokoškolské vzdělání - učitelství pro I. stupeň ZŠ, spolehlivost, kladný vztah k dětem, kreativitu, flexibilitu - Nabízíme: ...
Základní škola a Mateřská škola, Všestary Všestary, Inzerováno před 3 dny