Zdravotní laboranti

  • Veselí nad Moravou

Pracovní místo ( Zdravotní laboranti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Biovrana s.r.o., U Polikliniky č.p. 1289,
698 01 Veselí nad Moravou.
Biovrana s.r.o. je nestátní zdravotnická laboratoř provádějící základní a specializovaná klinická laboratorní vyšetření biologického materiálu z krve, séra, moče, plasmy a stolice. Spektrum vyšetření je určeno jak pro praktické lékaře, tak pro lékaře specialisty a pro klienty - samoplátce.
Charakteristika pozice: identifikace vzorků biologického materiálu, hodnocení jejich kvality pro požadovaná laboratorní vyšetření nebo jiné účely, zajišťování jejich zpracování, uchovávání a následná likvidace, obsluha laboratorní techniky, příprava materiálů nutných pro laboratorní a diagnostickou činnost, zodpovědnost za správné uložení laboratorních chemikálií a setů a kontroly jejich dobu použitelnosti., příprava výsledkových zpráv ke kontrole pověřené osobě, tisk výsledkových zpráv a elektronický přenos výsledků, práce v laboratorním informačním systému.
Požadujeme: ukončené středoškolské v oboru zdravotní laborant nebo ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru zdravotní laborant, popř. magisterský obor přírodovědného zaměření (absolventy zaškolíme)
Velkou výhodou je: odborná způsobilost k výkonu povolání zdravotního laboranta podle §9, registrace pro práci bez odborného dohledu, atestace z oboru klinické biochemie.
Nabízíme: práci v malém a příjemném kolektivu , 25 dní dovolené,zaměstnanecké benefity - penzijní, životní pojištění, osobní ohodnocení ,dobré platové podmínky.
Zam. výhody: penzijní a životní připojištění, příspěvek na stravné
Kontakt: e-mailem: lab.vranova@seznam.cz.
Volné místo zdrav