Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PRACOVNÍK/CE OSTRAHY

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE OSTRAHY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: vyučen nebo praxe, bezúhonnost, dvousměnný provoz - ranní / odpolední (bez víkendů), úvazek 25 hod/týdně, rozvržení pracovní doby 7,00 - 17,00 hod, určeno pro osoby invalidní nebo zdravotně znevýhodněné.
Volné místo pracovník/ce ostrahy pro lokalitu České Budějovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

provozní zámečník, svářeč příprava forem, příspěvek na životní pojištění, závodní stravování, odměny při pracovních a životních výročích a další benefity, mzda dle výkonu - od 20 000 Kč kontakt: tel., e-mailem, osobně: 7:00 - 13:30 Volné místo provozní zámečník, svářeč pro ...
MABA Prefa spol. s r.o. Veselí nad Lužnicí, Inzerováno včera

SAMOSTATNÝ/Á UČETNÍ Náplň práce: - kompletní vedení podvojného účetnictví - účtování vydaných a přijatých faktur - zodpovědnost za kontrolu systému schvalování faktur (zajištění schvalování) - kontrolní hlášení a přiznání k DPH, včetně souhrnného hlášení a kontrolního ...
JIRI MODELS a.s. Písek, Inzerováno včera

Pracovník do kuchyně PRACOVNÍK DO KUCHYNĚ Náplň práce: · ruční a strojová v ýroba knedlíků a dalších produktů · příprava těsta · plnění knedlíků náplněmi · vaření knedlíků · příprava knedlíků k expedici · úklid pracoviště, strojů a zařízení Požadujeme • spolehlivost, ...
Jaroslava Hynková Dubenec, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit