C-P-S Dr. Böckmann s.r.o.

Specialisté šablonárny

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
tř. Václava Klementa č.p. 869
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: +420 725 062 098 (7-19 hod.), e-mail: Veronika.Machacova@c-p-s.de

- Aktivní práce s PC
- Znalost Microsoft Office (Excel, Powerpoint, Word, Outlook)
- Znalost čtení technické dokumentace
- Znalost konstrukčních systémů (např. Catia)
- Samostatnost, logické uvažování, pečlivost
- Komunikační dovednosti
- Znalost anglického nebo německého jazyka
- Zkušenosti z oblasti stavby prototypů nebo předsériových vozů
Volné místo specialisté šablonárny pro lokalitu Mladá Boleslav.

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialisté šablonárny

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: C-P-S Dr. Böckmann s.r.o.
Ulice: tř. Václava Klementa 869
Město: Mladá Boleslav
PSČ: 293 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Veronika Machačová
E-mail: Veronika.Machacova@c-p-s.de
Telefon: +420 725 062 098

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: C-P-S Dr. Böckmann s.r.o.