Vězeňská služba České republiky REFERENT ZAMĚSTNÁVÁNÍ VĚZNĚNÝCH OSOB

REFERENT ZAMĚSTNÁVÁNÍ VĚZNĚNÝCH OSOB

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: minimálně střední vzdělání s výučním listem; práce na 3 směny (týden ranní, týden odpolední, týden noční)
Zájemci se mohou hlásit telefonicky tel.č.: 325 558 212 od 7:00 - 15:30 hod. nebo na e-mail: abartonova@vez.jir.justice.cz.
Volné místo referent zaměstnávání vězněných osob pro lokalitu Jiřice.

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: REFERENT ZAMĚSTNÁVÁNÍ VĚZNĚNÝCH OSOB

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky
Ulice: 404
Město: Jiřice
PSČ: 289 22

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Adéla Bartoňová
E-mail: abartonova@vez.jir.justice.cz
Telefon: +420 325 558 212

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vězeňská služba České republiky