VŠEOBECNÁ SESTRA

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ SESTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: vyšší odborné vzdělání nebo alespoň minimálně středoškolské v oboru; registraci k výkonu zdravotnického povolání bez dohledu
Telefonický kontakt od 7:00 - 15:30 hod. nebo e-mailem.
Volné místo všeobecná sestra pro lokalitu Jiřice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Všeobecná (dětská sestra), sestra specialistka Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení. ÚSO - SZŠ s maturitou, VO - dětská sestra, všeobecná sestra nebo sestra pro psychiatrii, Bc. nebo Mgr. obor ošetřovatelství, PSS v oboru ošetřovatelství v dětské a dorostové psychiatrii, ošetřovatelství v ...
DĚTSKÁ PSYCHIATRICKÁ NEMOCNICE OPAŘANY Opařany, Inzerováno před 2 dny

Praktická sestra Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení. ÚSO - SZŠ s maturitou. Platové podmínky: podle § 122 odst. 1 zákoníku práce, platová třída 9 (19.660 - 29.560 Kč) podle odpracovaných let, zvláštní příplatky v paušální výši 2.800 Kč, příplatky za práci v ...

Zdravotní sestra - stomatologie nástup dohodou, životopisy zasílat na: neumannova@csp-csp.cz Volné místo zdravotní sestra - stomatologie pro lokalitu Pelhřimov.
ORNIDES, s.r.o. Pelhřimov, Inzerováno před 2 dny