mzdový/á účetní a personalista/ka

Pracovní místo ( mzdový/á účetní a personalista/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Zpracování mezd, personální agenda.
Zájemci zasílejte životopisy na e-mail: ulcovaatkonzervatorplzen.cz
Zaměstnanecké výhody: stravenky
Volné místo mzdový/á účetní a personalista/ka pro lokalitu Plzeň.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

MZDOVÁ ÚČETNÍ, až 35 000 Kč Zpracovávání mezd Vám není cizí? Chcete se i nadále pohybovat v oblasti účetnictví? Pro výrobní společnost hledáme MZDOVOU ÚČETNÍ, pošlete nám svůj životopis! Náplň práce: zpracování docházek a výplat vydávání potvrzení ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Finanční Controller místo výkonu práce: Minice 60, Žatec Náplň práce: -zpracování reportingu a analýza výsledků společnosti -spolupráce na sestavování plánů a výhledů -nastavování skladových cen, revize kalkulací -kontrola automatického účtování výrobního ...
Hitachi Automotive Systems Czech, s.r.o. Velemyšleves, Inzerováno před 4 dny

administrativně - obchodní pracovník místo výkonu práce: Úherce 1 Požadujeme AJ slovem a písmem na úrovni umožňující plynulou pracovní činnost, pečlivost a důslednost, dobré komunikační schopnosti, zkušenosti z obdobné pozice výhodou. Náplň práce- dohled na celý proces zakázky, úzká ...
BIOPREPARÁTY, spol. s r.o. Úherce, Inzerováno před 4 dny