administrativní pracovník/ce pokladní - stravovací provoz

Pracovní místo ( administrativní pracovník/ce pokladní - stravovací provoz ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní doba: 5:30-14:00 hod.
KONTAKT: Ing. Kozojedová Hana, tel.: 720960074, e-mail: hana.kozojedovaatstravbyt.cz
Volné místo administrativní pracovník/ce pokladní - stravovací provoz pro lokalitu Strakonice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Operátor výroby Vhodné i pro absolventy. Firma BRISK Tábor, a.s. hledá nové pracovnice - montážní dělnice, jejichž náplní práce bude: - obsluha jednoduchých strojů a zařízení - jednoduché montážní a kontrolní práce - manipulační práce - balení výrobků Požadujeme: ...
BRISK Tábor a.s. Tábor, Inzerováno včera

technik elektronik Požadujeme: základní elektrotechnické znalosti a manuální zručnost schopnost práce s měřícími a diagnostickými přístroji flexibilitu a pracovní výkon základní znalosti anglického jazyka výhodou středoškolské vzdělání technického směru ukončené ...
VSP DATA a.s. Sezimovo Ústí, Inzerováno včera

Údržbář - zámečník MZDA/PLAT: 15.000Kč + 25% os.ohodnocení. SOU, vyučen zámečník, ochota pracovat, manuální zručnost, loajalita k firmě, řidičský průkaz skupiny B - výhodou. a) připravuje a odpovídá za funkčnost technologické linky a ostatních zařízení b) provádí ...
PT servis konzervárna spol. s r.o. Tábor, Inzerováno včera