ERUPTIVA s.r.o.

Tesař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
ZamK
Pracoviště: Ostrava, dle zakázek Moravskoslezský kraj (Opava, Karviná, Frýdek-Místek, Český Těšín)
Kontakt osobně po telefonické domluvě. Volat můžete Po-Pá 8-11 hod. na tel.: 725 003 131.

Požadujeme vzdělání v oboru, praxe a ukrajinský jazyk výhodou.
Volné místo tesař/ka pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Tesař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: ERUPTIVA s.r.o.
Město: Ostrava

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Kolibač
Telefon: +420 725 003 131

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ERUPTIVA s.r.o.