Hlavní kuchař - ka

Pracovní místo ( Hlavní kuchař - ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
HLAVNÍ KUCHAŘ - KA - vyuč. v oboru, schopnost samostatné práce, praxe podmínkou, spolehlivost, krátký dlouhý týden, možnost ubytování
Volné místo hlavní kuchař - ka pro lokalitu Trutnov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Kuchař/ka Kontakt telefonicky nebo zasláním životopisu na e-mail hotel-zdobnice@seznam.cz - SOU v oboru kuchař - praxe v oboru min. 1 rok - možnost ubytování (turnusové služby) - zdravotní průkaz. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Zdobnice.
Hotel Zdobnice s.r.o. Zdobnice, Inzerováno včera

Pomocní kuchaři Pomocný kuchař/ka Požadujeme: - Vzdělání - odborné vyučení bez maturity - Praxe v oboru gastronomie - Flexibilnost, spolehlivost, zodpovědnost - Schopnost pracovat v týmu Nabízíme: - práci na HPP (platové ohodnocení dle započitatelné praxe 12 ...
Domov důchodců Jablonecké paseky, příspěvková organizace Jablonec nad Nisou, Inzerováno před 2 dny

SAMOSTATNÝ/Á KUCHAŘ/KA vyučení a praxe v oboru, hlásit se telefonicky nebo osobně na provozovně Volné místo samostatný/á kuchař/ka pro lokalitu Liberec.
PJ NEPTUN spol. s r.o. Liberec, Inzerováno před 2 dny