Miloslav Zemek

Svářeč

Odeslat

Pracovní náplň
SVÁŘEČ- možno i se základním vzděláním, spolehlivost, pracovitost , vhodné i pro důchodce
Volné místo svářeč pro lokalitu Dvůr Králové nad Labem.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Svářeč

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Miloslav Zemek
Ulice: Slovany 2894
Město: Dvůr Králové nad Labem
PSČ: 544 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miloslav Zemek
Telefon: +420 731 584 746

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Miloslav Zemek