Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

POMOCNÝ/-Á DĚLNÍK/-CE V KUCHYNI

Pracovní místo ( POMOCNÝ/-Á DĚLNÍK/-CE V KUCHYNI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POMOCNÝ/-Á DĚLNÍK/-CE V KUCHYNI
- DPP na dobu určitou, nástup možný ihned nebo dle dohody, pracovní doba od 10:00 do 13:00
- Náplň práce: obsluha myčky nádobí, ruční mytí nádobí, drobné práce spojené s výdejem jídla
- Požadujeme: manuální zručnost, chuť pracovat, zdravotní průkaz (lze zařídit při ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla
Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Dělníci v oblasti výstavby budov místo výkonu práce: Lipovská č.p. 440/17, Zličín, 155 21 Praha 517 kontakt: Blahova Hanna, tel.: 774723120, e-mail: blahov2@email.cz Volné místo dělníci v oblasti výstavby budov pro lokalitu Praha.
MB DESIGN PRAHA s.r.o. Praha, Inzerováno dnes

Pomocní stavební dělníci Kontakt e-mailem bonvim1.82@mail.ru nebo telefonicky. Pomocné práce na stavbách v okrese Rychnov nad Kněžnou. Volné místo pomocní stavební dělníci pro lokalitu Rychnov nad Kněžnou.
MAXART STAV s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, Inzerováno dnes

DĚLNÍK, DĚLNICE - OPERÁTOR, OPERÁTORKA ve strojírenství Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení. Nástup možný ihned. Hrubá mzda od 145,50 Kč do 196,80 Kč/hod. Náplň práce: práce v kovovýrobě, ve výrobě drátěného programu. Požadavky: samostatnost, zodpovědnost, přesnost, manuální ...
Gondella CZ s.r.o. Říkov, Inzerováno dnes

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit