CZECH-BY export s.r.o.

Účetní

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Radnice, Nádražní č.p. 524
Náplň práce: vedení účetnictví a mzdové agendy, aministrativní práce
Požadujeme: ŘP sk. B
Nabízíme: platové ohodnocení od 9.000,- Kč/měs, zkrácený úvazek 12 hod/týdně
Kontakt pouze e-mailem: Vonásek Jiří, e-mail: vonasek.bravos@seznam.cz
Volné místo účetní pro lokalitu Radnice.

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Účetní

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: CZECH-BY export s.r.o.
Ulice: Nádražní 524
Město: Radnice
PSČ: 338 28

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Vonásek
E-mail: vonasek.bravos@seznam.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CZECH-BY export s.r.o.