Probační a mediační služba

Probační úředník

Odeslat

Pracovní náplň
Nejlépe: magisterské studium humanitního směru, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům, řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, průžná pracovní doba, odborné vzdělávání, stravenky, přátelské pracovní prostředí, zázemí stabilní organizace
Mzda: 9. platová třída, po zkušební době 11 platová třída
Životopisy lze zasílat na PMS Domažlice, Paroubkova 228, 344 01 Domažlice do 12.10.2018
Volné místo probační úředník pro lokalitu Domažlice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Probační úředník

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: Probační a mediační služba
Ulice: Paroubkova 228
Město: Domažlice
PSČ: 344 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Světlana Librová
E-mail: slibrova@pms.justice.cz, mvokac@pms.justice.cz
Telefon: +420 733 788 938;734 362 915

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Probační a mediační služba ČR