Náborový specialista/specialistka

  • Brno

Pracovní místo ( Náborový specialista/specialistka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Odbor organizačních, právních věcí a personalistiky, Jihlavská 20, Brno hledá zaměstnance na pracovní pozici

Požadavky:
• min. SŠ vzdělání ukončené mat. zkouškou/VŠV
• dobré komunikační a org. schopnosti
• samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost
• schopnost pracovat samostatně i v týmu
• uživatelskou znalost MS Office
• znalost anglického jazyka
• ŘP skupiny B, aktivní řidič
• vítaná znalost pracovněprávních předpisů
• vítané zkušenosti z práce v pers. a ve zdrav.
• morální a občanská bezúhonnost

Pracovní náplň:
• aktivní nábor zaměstnanců, vyhledávání kandidátů na konkrétní prac. poz.
• práce s interními a externími databázemi a soc. sítěmi
• tvorba a správa inzertní činnosti
• monitorace situace na trhu práce
• vedení pohovorů s uchazeči o zaměst.
• práce v terénu, jednání se zástupci škol, organizací, prezentace FN Brno
• denní aktivní tel. a osobní komunikace s uchazeči o zaměst.
• organizace stáží, exkurzí
• předpoklad služeb. cest (občasně vícedenní)

Nabízíme:
• flexibilní pracovní doba
• dobré pracovní zázemí
• motivující finanční ohodnocení s cíl. odměnami

Kontakt: vedoucí Oddělení organizace řízení Mgr. Jana Navrátilová, e-mail: Navratilova.Jana@fnbrno.cz.
Volné místo náborový specialista/specialistka pro lokalitu Brno.