Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Všeobecná/ý sestra/bratr s osvědčením

Pracovní místo ( Všeobecná/ý sestra/bratr s osvědčením ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní doba PO-PÁ 7,00 - 15,30 hodin
Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou, pravidelné měsíční prémie, příplatky a finanční bonusy. Stravování hrazené zaměstnavatelem, příspěvky na sportovní vyžití
a ubytování s dotací zaměstnavatele.
Požadujeme: znalost německého jazyka
Informace o ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Development controller - automotive Peněžní toky, kotace, finanční procesy, budgety, a především, velká zodpovědnost. Troufnete si? Mluvíme tu o pozici development controller. Náplň práce sestává především z: * zajištění zpracování kotací v divizích * podílení se na procesu ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

MECHATRONIK - ELEKTRO - montáž a instalace komponentů a sestav jednoúčelových strojů a linek - montáž mechatronických komponent - pneumatické a elektrické instalace sestav - údržba PLC systému -
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Procesní inženýr - LEAN Vyznáte se ve výrobních linkách? Umíte je sestavit tak, že jsou výkonnější a jejich provoz stojí méně peněz? Domluvíte se anglicky nebo německy a hledáte uplatnění v automobilovém průmyslu? Napište nám! Pozice: Procesní inženýr - LEAN Náplň ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 7 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit