Krajská nemocnice Liberec, a.s. NUTRIČNÍ TERAPEUT/KA do provozu

NUTRIČNÍ TERAPEUT/KA do provozu

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme:
- odbornou způsobilost k výkonu povolání nutriční terapeut dle zákona č. 96/2004Sb.,
- zdravotní způsobilost
- bezúhonnost
- praxe vítána
Nabízíme:
• Motivující mzdové ohodnocení od 22.000 Kč s možností dalšího růstu
• Benefity – 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, výhodný tarif na volání z mobilního telefonu, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
V případě zájmu kontaktujte:
Kateřinu Kubelkovou, tel: 485 312 607 nebo Oldřišku Kotyzovou: 737 307 442
Volné místo nutriční terapeut/ka do provozu pro lokalitu Liberec.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: NUTRIČNÍ TERAPEUT/KA do provozu

Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Krajská nemocnice Liberec, a.s.
Ulice: Husova 357
Město: Liberec
PSČ: 460 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Kubelková
E-mail: katerina.kubelkova@nemlib.cz
Telefon: +420 485 312 607

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Krajská nemocnice Liberec, a.s.