PRODAVAČ/KA POTRAVIN

Pracovní místo ( PRODAVAČ/KA POTRAVIN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Zasílejte prosím životopisy na uvedený email: folkatrapobrno.cz
Volné místo prodavač/ka potravin pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ 1.11.2018/Místo výkonu práce: Dobré Pole 7. Zaměstnavatele kontaktujte emailem: kariera@jednota.cz Zaměstnavatel akceptuje základní vzdělání. Směnnost různá, řídí se rozpisem směn. Práce na dobu určitou - 6 měsíců, na základě zhodnocení výsledků ...
Jednota, spotřební družstvo v Mikulově Dobré Pole, Inzerováno včera

Prodavač/ka - pokladní NÁPLŇ PRÁCE: práce na pokladně - markování zboží, vybalování a doplňování zboží, práce s čerstvým zbožím, kontrola cen a záručních lhůt, průběžné inventarizace svěřeného úseku, dodržování zásad hygieny prodeje POŽADAVKY: střední odborné vzdělání ...
JIP východočeská, a.s. Polička, Inzerováno včera

Prodavač/ka masa a uzenin POŽADAVKY: zdravotní průkaz, praxe v prodeji masa výhodou, ovládání PC, profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti NABÍZÍME: jídelní kupóny (stravenky) za 118,- Kč, mimořádné odměny na vánoce a dovolenou KONTAKT: telefonicky ( ...
MAKOVEC a.s. Polička, Inzerováno včera