Příprava výroby, prodej

  • Sebranice

Pracovní místo ( Příprava výroby, prodej ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: objednávky zákazníků a jejich evidence, kontraktační akce, veletrhy, obchodní jednání, služební cesty, evidence mzdové práce, výpočty cen výrobků, kalkulace, vyhodnocení výrobních příkazů, spotřeba materiálu, evidence výrobků, reklamace zákazníků, podklady pro fakturaci, změny cen materiálů
POŽADAVKY: dobré komunikativní schopnosti, spolehlivost a pečlivost, znalost cizího jazyka výhodou, SŠ vzdělání, řidičské oprávnění skupiny B, dobrou znalost práce s PC, flexibilita, příjemné vystupování
NABÍZÍME: kvalitní vybavení a celkové zázemí, osobní ohodnocení, prémie, možnost finančního růstu, zaměstnanecké benefity, cena oběda 5 Kč
KONTAKT: telefonicky, e-mailem
Volné místo příprava výroby, prodej pro lokalitu Sebranice.