Obchodník/ce po telefonu s vynikajícími prezentačními schopnostmi

  • Šumperk

Pracovní místo ( Obchodník/ce po telefonu s vynikajícími prezentačními schopnostmi ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme dalšího aktivního kolegu/kolegyni s velkým nasazením a chutí dosahovat vynikajících obchodních výsledků při prodeji inzerce.

Náplň práce: Budete oslovovat společnosti a radit jim, jak svou firmu zviditelnit prostřednictvím reklamy v kvalitním časopise se špičkovou redakcí a unikátní cílovou skupinou čtenářů. Budete plnit obchodní plán, pečovat o stávající klienty a rozvíjet s nimi obchodní aktivity, získávat nové zákazníky a mít na starost jejich obchodní rozvoj.
Požadujeme: alespoň SŠ vzdělání a ideálně roční praxi s aktivním prodejem po telefonu, komunikační a aktivní znalost anglického jazyka. Důležitá je schopnost přistupovat ke klientům se zájmem, naslouchat a velmi dobře přemýšlet nad nejlepším řešením dané obchodní situace, uvažovat logicky a přirozeně.
Pracovní doba je od 8:00 - 16:30.
Nabízíme: Fixní plat (paušál) + provize z uskutečněných obchodů, neomezený růst provizí. Možnost profesního růstu a osobního rozvoje. Stabilní zázemí společnosti s moderně vybaveným pracovištěm, která je na trhu 10 let.
Velmi atraktivní finanční ohodnocení závislé na kvalitě odvedené práce. Kontakt: telefonicky, e-mailem.
Volné místo obchodník/ce po telefonu s vynikajícími prezentačními schopnostmi pro lokalitu Šumperk.