Technici 3D skenování

Pracovní místo ( Technici 3D skenování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Plazy č.p. 126
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: 702 207 950 (8-16 hod.), e-mail: ivana.zitnikovaatmcae.cz nebo osobně po tel. domluvě

Jedná se o měření optickým 3D skenerem podle výkresové dokumentace, vyhodnocování měření, analýzy z měření a vytváření měřících ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Věda a výzkum

Další volná místa

Kuchař indické kuchyně Požadujeme: kuchaře - vzdělání je možno nahradit praxí - znalost indické kuchyně podmínkou. Nabízíme: možnost stravování Volné místo kuchař indické kuchyně pro lokalitu Slaný.
Jan TŘÍSKA Slaný, Inzerováno včera

Pomocník / pomocnice v kuchyni - KEBAB Pomocné práce při přípravě KEBABu. Znalost arabského jazyka podmínkou - nutnost dorozumět se s kuchařem. Pracovní doba: 11:00 - 21:00 hod. Volné místo pomocník / pomocnice v kuchyni - kebab pro lokalitu Unhošť.
Houcine Ghali Unhošť, Inzerováno včera

Dělník/ce konfiserie Dělník/ce konfiserie - zaměstnanecké výhody: balíčky čokolády, možnost ubytování, závodní stravování Kontakt e-mailem - agentura@james.cz Volné místo dělník/ce konfiserie pro lokalitu Jablonec nad Nisou.
JAMES práce s.r.o. Jablonec nad Nisou, Inzerováno včera