Technici 3D skenování

Pracovní místo ( Technici 3D skenování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Plazy č.p. 126
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: 702 207 950 (8-16 hod.), e-mail: ivana.zitnikovaatmcae.cz nebo osobně po tel. domluvě

Jedná se o měření optickým 3D skenerem podle výkresové dokumentace, vyhodnocování měření, analýzy z měření a vytváření měřících ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Věda a výzkum

Další volná místa

Řidiči mezinárodní kamionové dopravy Požadujeme: ŘP sk. C + E, karta řidiče. Místo výkonu práce: celá ČR (převážně Kladno, Praha 9). Jedná se i o jízdy v rámci celé Evropy dle zakázek. Pracovní náplň: cesty po Evropě v délce cca 3 týdny, potom cca 4 dny volno. Nabízíme: slušné ...
STL Express s.r.o. Kladno, Inzerováno včera

Řidiči sk. C + E Požadujeme: ŘP sk. C + E, karta řidiče. Pracovní náplň: cesty po Evropě v délce cca 3 týdny, potom cca 4 dny volno. Nabízíme: slušné jednání, k uvedené mzdě jsou diety Volné místo řidiči sk. c + e pro lokalitu Kladno.

Vedoucí směny - manager trainee Jedná se o manažera restauračního provozu BAGETERIE BOULEVARD. Práce je vhodná pro absolventy středních škol. Zkušenost z fastfoodu bude oceněnou výhodou. Nabízíme: příležitost k rozvoji, firemní školení a certifikace. K základní mzdě náleží měsíční ...
BB WEST CZ s.r.o. Kladno, Inzerováno včera