Manažer/ka investičních projektů

Pracovní místo ( Manažer/ka investičních projektů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Bílovecká 483/44, Ostrava - Svinov
Benefity: Životopisy posílejte na adresu: dombekatcct.cz. Do předmětu zprávy
uveďte název pozice. Pokud se neozveme do 14 dnů, vybrali jsme jiného kandidáta.

Místo výkonu práce: Ostrava

Máte smysl pro detail, nebojíte se komunikovat, chcete být ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Právo, justice a legislativa

Další volná místa

Projektový manažer, stavby Chcete se realizovat v oblasti nemovitostí? Domluvíte se anglicky? Pak nepřestávejte číst! Tato nabídka směřuje ke všem, kteří už mají za sebou praxi a hledají kariérní posun. Náplň práce: - odpovědnost za realizaci projektu (průmyslového ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

OBCHODNÍ MANAŽER PRO MORAVU | NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Máte zkušenosti na poli obchodování s technickým produktem? Jste aktivním obchodníkem, s dobrou jazykovou vybaveností a technickým backgroundem? Nabízíme Vám možnost realizace v obchodu s vysokou měrou samostatné práce s přesahem na zahraniční ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

PROJEKTOVÝ MANAŽER Tradiční firma hledá technika, který povede tým projektového managementu a engineeringu společnosti. Budete mít na starosti koordinaci zakázek, budete v kontaktu s výrobou a s projektanty. Nemine Vás občasné cestování do zahraničí.
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden