PHG s.r.o.

HOTELOVÝ/Á RECEPČNÍ

Odeslat

Pracovní náplň
Do našeho rozrůstajícího se kolektivu hledáme flexibilního, sympatického kolegu/kolegyni, kterého naplňuje práce s lidmi a domluví se německy nebo anglicky se schopností pracovat v týmu.
Očekáváme skvělé komunikační schopnosti slovem i písmem, kultivované vystupování.
Nabízíme příjemné pracovní prostředí, pracovní doba krátký/dlouhý týden, přátelský kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení. Slevu na stravu a služby společnosti. Zkušenosti s prací na recepci nebo na obdobné pozici v oblasti služeb cestovního ruchu vítána.
Pracovní pozice vhodná pro absolventa gymnázia, z obchodní nebo ekonomické školy.
Nástup možný ihned nebo dohodou.
Volné místo hotelový/á recepční pro lokalitu Liberec.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 09. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: HOTELOVÝ/Á RECEPČNÍ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Telemarketing
Pozici nabízí: PHG s.r.o.
Ulice: Volgogradská 29
Město: Liberec
PSČ: 460 07

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michaela Brázdová
E-mail: brazdova.pytloun@gmail.com
Telefon: +420 774 447 866

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PHG s.r.o.