Strojník vodohospodářského zařízení ČOV

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Strojník vodohospodářského zařízení ČOV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

-Obsluha čistírny odpadních vod, po zapracování pravidelné střídání 12 hod. směn v nepřetržitém provozu
-Obsluha vyhrazených technických zařízení
-Údržba zařízení čistírny odpadních vod - práce ve ztížených hygienických podmínkách
-Zpracování dat na počítači
-Evidence technických dat o průběhu a výsledcích procesu čištění
Nabízíme
-Zázemí silné nadnárodní společnosti
-Jistotu a stabilitu velké firmy
-Odpovídající mzdové ohodnocení
-Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
-Možnost dalšího profesního vzdělávání
- mzdu + benefity + 13. a 14. mzdu
- Stravenky, dovolená nad rámec ZP, vzdělávací kurzy, penzijní připojištění, sociální benefity v celkové hodnotě 27000,- Kč za rok, zdravotní volno
Požadujeme
-Min. SOU - vyučení v oboru zámečník, mechanik, elektromechanik, maturita výhodou
-Základní znalosti a dovednosti při práci s PC
-Zodpovědnost, flexibilita, samostatnost
-Dobrý zdravotní stav
-Řidičský průkaz skupiny B výhodou
První kontakt emailem!
Volné místo strojník vodohospodářského zařízení čov pro lokalitu Česká Lípa.