Mistr v potravinářské výrobě

  • Klatovy

Pracovní místo ( Mistr v potravinářské výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE

organizace práce, řízení podřízených a kontrola provozu na dané směně
odpovědnost za splnění výroby v kvalitě, množství a čase na směně
kontrola kvality výrobků
kontrola dodržování předpisů PO, BOZP, HACCP, CIP, hygieny a další
zodpovědnost za správnost vedení evidence o výrobě a docházce

POŽADUJEME

SŠ / VŠ vzdělání, praxe v potravinářství na obdobné pozici výhodou
základní znalost problematiky systému řízení jakosti a HACCP
samostatnost, pečlivost, flexibilní přístup k práci, řídící schopnosti a chuť vést kolektiv spolupracovníků
práce na PC (Word, Excel), racionální řešení problémů, spolehlivost, flexibilitu

NABÍZÍME

perspektivní práci ve stabilní společnosti
možnost stravování v areálu
relaxační volno nad rámec dovolené
další zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, výhodné telefonní tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky)
Volné místo mistr v potravinářské výrobě pro lokalitu Klatovy.