SALES AND MARKETING MANAGER

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( SALES AND MARKETING MANAGER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT:
telefonicky 353206405, e-mailem HR@imperial-group.cz

Imperial Karlovy Vary a.s., významná česká lázeňská hotelová společnost působící v Karlových Varech, hledá pro Spa Resort Sanssouci nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici

SALES AND MARKETING MANAGER / KA

POŽADUJEME:
* SŠ vzdělání, VŠ výhodou - obor marketing a obchod,
* alespoň 3 roky praxe v oboru, praxe v oblasti cestovního ruchu výhodou,
* velmi dobrá znalost PC, MS Office,
* komunikační znalost RJ, NJ a AJ,
* komunikační a prezentační dovednosti, kreativitu a tvůrčí myšlení, samostatnost a systematičnost,
* loajalitu a týmového ducha,
* odolnost vůči stresu,asertivitu, schopnost definovat a řešit problémy

NABÍZÍME:
* zajímavé mzdové ohodnocení - MZDA DOHODOU!,
* placené zdravotní volno Sick Days
* mobilní telefon a notebook
* zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání, plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů...)

NÁPLŇ PRÁCE:
* plánuje a realizuje obchodní a marketingový plán,
* komunikuje s obchodními partnery a klienty,
* realizuje aktivity pro zvýšení prodeje,
* připravuje a realizuje marketingové strategie prodeje nových produktů,
* vyhledává příležitosti na trhu,
* zjišťuje požadavky zákazníků atd.
Volné místo sales and marketing manager pro lokalitu Karlovy Vary.