Pracovník/ce ekonomického a personálního úseku

  • Brno

Pracovní místo ( Pracovník/ce ekonomického a personálního úseku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovník/ce ekonomického a personálního oddělení

Do naší kanceláře v Brně Líšni, přijmeme novou posilu do ekonomického a personálního oddělení s nástupem v 9/2018.

Pracovní náplň:
- příprava podkladů pro zpracování mezd + zpracování provizí pro obchodní zástupce
- evidence docházky zaměstnanců
- příprava smluv a ostatních personálních dokumentů souvisejících s nástupem a odchodem zaměstnanců
- komunikace s bankami a úřady
- zpracování finančních statistik firmy, finančních plánů, statistik výnosnosti jednotlivých oddělení, ziskovost projektů aj.
- příprava podkladů pro externí účetní kancelář
- fakturace
- zadávání faktur přijatých / vydaných + ostatní doklady do účetního systému MRP
- příprava zápočtů a dobropisů
- spolupráce na měsíční uzávěrce DPH
- evidence a zadávání plateb ve firemním bankovnictví
- realizace úprav a nových funkcí v interním systému CRM ve spolupráci s technickým oddělením

Požadavky:
- Pečlivost a svědomitost
- Analytické schopnosti
- Zkušenosti na manažerské pozici
- Schopnost dotahovat věci od A do Z
- Schopnost určit priority
- Odolnost vůči stresu

Co za to nabízíme?
- příjemnou práci v kolektivu skvělých lidí, od kterých se každý den něco naučíš,
- a samozřejmě pěkné peníze, které svými výkony můžeš ještě vylepšit.
Volné místo pracovník/ce ekonomického a personálního úseku pro lokalitu Brno.