FU JU DE s.r.o.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Odeslat

Pracovní náplň
MVP: Svatoslavova č.p. 280/37, Praha 4
Kontakt: Kaiserová Hana, tel.: 774 435 216
Požadujeme teoretickou i praktickou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk vítán.
Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: FU JU DE s.r.o.
Ulice: Svatoslavova 280
Město: Praha
PSČ: 140 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hana Kaiserová
Telefon: +420 774 435 216

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FU JU DE s.r.o.