Zářivá perla, družstvo

Pomocní kuchaři

Odeslat

Pracovní náplň
kontakt telefonicky
znalost asijské kuchyně
český, čínský nebo vietnamský jazyk výhodou
Volné místo pomocní kuchaři pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocní kuchaři

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Zářivá perla, družstvo
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jing Li Chen
Telefon: +420 602 375 018

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zářivá perla, družstvo