ONEMIX s.r.o.

Řidiči autodomíchávače, Sk. C

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt telefonicky nebo e-mailem.

MÍsto výkonu práce: Praha, Plzeň
Volné místo řidiči autodomíchávače, sk. c pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidiči autodomíchávače, Sk. C

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: ONEMIX s.r.o.
Ulice: Livornská 428
Město: Praha
PSČ: 109 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Ludmila Kohoutová
E-mail: info@teoptrendsb.cz
Telefon: +420 606 878 066

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ONEMIX s.r.o.