Údržbáři - techničtí pracovníci

Pracovní místo ( Údržbáři - techničtí pracovníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kont.: email: stepanekatdmlovosicka.cz
Vaší náplní bude: Zajišťování údržby a běžných oprav, revizí, prohlídek a prověrek technické způsobilosti. Preventivní provádění kontrol stavu areálu a neprodlené hlášení závad, jejich odstraňování. Péče o technické zázemí. Obsluha technických zařízení. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Zahradník/Zahradnice - Každodenní péče o velkou soukromou zahradu v průběhu celého roku - Vykonávání venkovních zahradnických prací dle sezóny - Péče o stromy a rostliny, sekání trávy, drobné údržbářské práce
Talentor Advanced Search, s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Technický ředitel | Praha | až 85 000 TECHNICKÝ ŘEDITEL! Společnost provozující luxusní moderní hotely v Praze a Českém Krumlově hledá zkušeného kandidáta na pozici: TECHNICKÝ ŘEDITEL Náplň práce: - Dohled na správnou implementaci firemní politiky v rámci oddělení technického ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

SERVISNÍ TECHNIK - oblast bezpečnostních systémů Nabízíme zázemí stabilní české společnosti, která má zájem o dlouhodobou spolupráci! Máte zkušenosti v oblasti montáží či servisu bezpečnostních technologií a hledáte v současné době změnu? Potom máme pracovní nabídku přímo pro Vás na pozici ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny