HOLLANDR s.r.o.

Řidič skupiny C+E

Odeslat

Pracovní náplň
Kont:Hollandr, 777 566 880,email: martin@hollandr.cz,
Volné místo řidič skupiny c+e pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 09. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidič skupiny C+E

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: HOLLANDR s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martin Hollandr
E-mail: martin@hollandr.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HOLLANDR s.r.o.