Pracovník/ce potravinářské výroby - obsluha udíren / tepelné opracování masa

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Pracovník/ce potravinářské výroby - obsluha udíren / tepelné opracování masa ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme : dobrou fyzickou kondici a zdravotní způsobilost; zručnost, spolehlivost, důslednost, časovou flexibilitu.
Náplň práce: jedná se o obsluhu udírenských pecí za účelem ovařování a uzení masných výrobků; manipulace s přepravními koši s tepelně opracovanými výrobky, pracovník zajišťuje chlazení výrobků a další.
Nabízíme: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; odpovídající finanční ohodnocení; roční bonus; odměny za odpracované roky a životní jubilea; po půl roce 5 dní dovolené navíc; dlouhodobou spolupráci; zaměstnanecké balíčky(1xtýden), závodní stravování, příspěvky na životní a penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky, firemní akce atd.
První kontakt: emailem.
ov. tel. 8.2.
Volné místo pracovník/ce potravinářské výroby - obsluha udíren / tepelné opracování masa pro lokalitu Valašské Meziříčí.