SWAROG s.r.o.

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy

Odeslat

Pracovní náplň
ŘP B, rozvoz, nakládání a skládání stavebního materiálu
Kontakt Prah1, Havlíčkova 15, tel. pátek 12-15 hod
Volné místo řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy

Minimální požadavky vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Lokalita: Praha
Obor: Doprava a logistika, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: SWAROG s.r.o.
Ulice: Blahníkova 637
Město: Praha
PSČ: 130 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kovykov
E-mail: 7k@7k.cz
Telefon: +420 776 701 623

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SWAROG s.r.o.