EDIKT a.s.

Pokojská

Odeslat

Pracovní náplň
Pokojská - vzdělání základní. Pracoviště Dolní Vltavice. Pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, nástup ihned, prac. doba pružná. Mzda od 17.000,-- -20.000,-- Kč hrubého. Požadujeme: základní praxe. Náplň práce: úklid hotelových pokojů a apartmánů, úklid společných prostor a toalet. Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování, strava, roční bonusy, 25 dní dovolené. Vhodné i pro absolventy. Kontakt: Magerstein Miroslav Ing., tel.: 734 870 650, e-mail: info@hotelresortrelax.cz, osobně: Dolní Vltavice č.p. 44, Černá v Pošumaví, 382 26 Horní Planá. Ověřeno 19.2.2019.
Volné místo pokojská pro lokalitu Černá v Pošumaví.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 09. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pokojská

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: EDIKT a.s.
Ulice: 44
Město: Černá v Pošumaví
PSČ: 382 26

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Miroslav Magerstein
E-mail: info@hotelresortrelax.cz
Telefon: +420 734 870 650

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EDIKT a.s.