PRŮVODCE/KYNĚ V MUZEU SKLÁRNY MOSER

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( PRŮVODCE/KYNĚ V MUZEU SKLÁRNY MOSER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Delinčáková Dana, tel.: 353416127, 722906220, (8-15 hodin PO-PÁ), e-mail: dana.delincakova@moser.cz
Požadované vzdělání/znalosti
- SŠ/ VŠ
- Velmi dobrá znalost dvou světových jazyku, AJ podmínkou, RJ a NJ výhodou
- Znalost SW info-pultu, rezervace a prodejen výhodou
- Týmového ducha
- Loajalitu zaměstnavateli a značce
- Zodpovědný a samostatný přístup ke svěřeným úkolům
- Časovou flexibilitu (práce o víkendech a svátcích), spolehlivost, otevřenost a kreativitu
- Očekáváme příjemné vystupování a velmi dobré komunikační schopnosti
- Pozitivní vztah k historii

Náplň práce
- Zodpovídá za provádění návštěvníků v muzeu a v hutním provozu
- Příjemně a přesvědčivě komunikuje se skupinou návštěvníků různých věků a národností tak, aby měli krásný prožitek
- Doprovází skupinu od muzea do hutního provozu až na prodejnu
- Poskytuje odborný výklad o firmě, o muzeu, o výrobním procesu, o provizorních expozicích, o připravených akcích atd.
- Zabezpečuje fungování audio a DVD projekce a poskytuje návštěvníkům potřebné instrukce
- Shromáždí a zpracuje připomínky, požadavky a nápady návštěvníků formou týdenních reportů
- V případě potřeby pomáhá v prodejní galerii K.Vary Dvory s obsluhou zákazníků
- Provádí rezervace prohlídek podle časů, počtu osob, druhu vstupenek a jazyka.
- Komunikuje s CK, hotely a dalšími subjekty cestovního ruchu

Nabízíme:
- Dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění, stravování ve společnosti zajištěno, možnost studovat cizí jazyky v areálu sklárny, využití vlastního rehabilitačního střediska
Volné místo