Prádelna Štěpánka s.r.o.

ŘIDIČ

Odeslat

Pracovní náplň
ŘIDIČ
Kontakt: pí Abdrakhmanova Marina, tel.: 776631318 (12:00 - 16:00 hod.), e-mail: info@pradelna-stepanka.cz
Pracovní doba: 7:00 - 15:30
Řidičský průkaz sb. B. Práce fyzyciky namáhavá, vhodná spíše pro muže.
Volné místo řidič pro lokalitu Dalovice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘIDIČ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Doprava a logistika, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Prádelna Štěpánka s.r.o.
Ulice: 282
Město: Dalovice
PSČ: 362 63

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marina Abdrakhmanova
E-mail: info@pradelna-stepanka.cz
Telefon: +420 776 631 318

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Prádelna Štěpánka s.r.o.