Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Řidič + obsluha vysokozdvižného vozíku POUZE PRO OZP

Pracovní místo ( Řidič + obsluha vysokozdvižného vozíku POUZE PRO OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
JEN NA DOPORUČENKU
pouze pro OZP
Požadujeme: ŘP, ovládání vysokozdvižného vozíku
První kontakt zájemců se zaměstnavatelem: domluvit schůzku telefonicky
na tel. č.: 603 804 469
Volné místo řidič + obsluha vysokozdvižného vozíku pouze pro ozp pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ Firma s 25 letou tradicí hledá řidiče nákladního auta na HPP, podmínkou ŘP skupiny C+ profesní průkaz, jde o rozvoz zboží po Kraji Vysočina, součástí mzdy jsou stravenky, možnost firemního stravování, placené přesčasy, firemní telefon, pojištění ...
Chráněná dílna Třebíčsko s.r.o. Třebíč, Inzerováno včera

Řidiči nákladního vozidla První kontakt: e-mail: daniela.beranova@mariuspedersen.cz, osobně: Ždánice 71, každou středu 8 - 9 hod. Požadavky: Platný řidičský průkaz skupina C. Zaměstnanecké výhody: Možnost získání jeřábnického a vazačského průkazu, oprávnění na obsluhu VZV, ...
NYKOS a.s. Ždánice, Inzerováno včera

Vedoucí skladů NÁPLŇ PRÁCE: vedení kolektivu zaměstnanců skladu materiálu a expedice POŽADAVKY: platné oprávnění řidiče VZV NABÍZÍME: PP na dobu určitou, po zapracování lze uzavřít na dobu neurčitou, nástup dle domluvy, zajištěno závodní stravování, zaměstnavatel ...
Armaturka Vranová Lhota, a.s. Vranová Lhota, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit