Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Grafik - montážník

Pracovní místo ( Grafik - montážník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro zařazení do výběrového řízení prosím zašlete strukturovaný životopis.

Požadujeme trestní bezúhonnost, pečlivost a spolehlivost, min. základní znalost grafických programů, manuální zručnost. Řidičský průkaz sk. B výhodou.

Náplň práce:
Tvorba grafických návrhů, obsluha tiskových strojů, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Média, reklama a grafika

Další volná místa

SW Engineer C/C++ Po zaškolení budete vyvíjet funkční SW do řídicích jednotek osových vozidel. Budeš komunikovat s německými kolegy ohledně vývoje SW v rámci nového projektu.Občas budete absolvovat pracovní cestu do Německa a po ČR.
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

PORTAL SOLUTION DEVELOPER Čeká Vás: - rozmanitá tvůrčí práce na unikátním produktu - vývoj aplikací pro datové a objektové modelování - analýza dílčích požadavků na vývoj systému - návrhy konkrétních řešení, jejich prezentace a oponentury v rámci týmu - tvorba ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

VEDOUCÍ ÚDRŽBY FOREM - řízení oprav, údržby a seřízení strojů - plánování a realizace preventivní údržby - vedení a motivace zaměstnanců - komunikace s dodavateli - tvorba a aktualizace směrnic
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit