Kiwi.com s.r.o.

eLearning Training Specialist

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem
V roli eLearning Training Specialisty bude vaším úkolem vytváření online výukového prostředí pro zaměstnance Kiwi.com.
Ve spolupráci s Training Teamem a Subject Matter experty budete vytvářet interaktivní a podmanivý systém výukových kurzů s unikátním autorským audio i video obsahem. Budete též přetvářet existující offline obsah do virtuální podoby a následně spravovat příslušný systém, administrovat přístupy a vyhodnocovat zkušenosti uživatelů. Z provozu systému budete vytvářet reporty, analyzovat jej a dále jej rozvíjet.
Vítané zkušenosti uchazeče:
Velkou výhodou je exceletní znalost anglického jazyka na úrovni rodilého mluvčího
Schopnost jasně a cíleně komunikovat
Zájem o teorii vzdělávání
Orientace na detail, cit pro design
Přechozí zkušenosti s obdobnou kreativní prací
Znalost IT nástrojů protvorbu eLearningových materiálů
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo elearning training specialist pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: eLearning Training Specialist

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Právo, justice a legislativa , Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Kiwi.com s.r.o.
Ulice: Palachovo náměstí 797
Město: Brno
PSČ: 625 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kristýna Šiková
E-mail: kristyna.sikova@kiwi.com
Telefon: +420 725 549 474

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Kiwi.com s.r.o.