G.L. Electronic s.r.o.

Nákupčí - Elektrotechnika

Odeslat

Pracovní náplň
Prosíme zájemce o zaslání aktuálního životopisu v ČJ a AJ s fotografií na e-mailovou adresu: monika.svobodova@glelectronic.cz, anebo volejte na 735 753 053

Nákupčí - Elektronika
Co vás čeká
G.L.ELECTRONIC JE FIRMA, KTERÁ SE SPECIALIZUJE NA VÝROBU ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ A KABELOVÝCH SVAZKŮ PRO LETECKÝ A SPACE PRŮMYSL.
TVORBA POPTÁVEK, POSUZOVÁNÍ NABÍDEK, OBJEDNÁVKY
KOMUNIKACE S DODAVATELI (ČASTO V AJ)
ZAJIŠTĚNÍ OPTIMÁLNÍHO PORTFOLIA DODAVATELŮ Z HLEDISKA FINANCÍ, DODACÍCH LHŮT A KVALITY
ADMINISTRATIVA SPOJENÁ S VEDENÍM PRŮBĚHU OBJEDNÁVEK
PŘÍJEM DORUČENÝCH OBJEDNÁVEK
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
SŠ NEBO VŠ VZDĚLÁNÍ EKONOMICKÉHO SMĚRU
PRAXE Z ODDĚLENÍ NÁKUPU S AKTIVNÍ ZNALOSTÍ AJ
BUDOVÁNÍ A ROZVOJ VZTAHŮ SE STRATEGICKÝMI DODAVATELI
AKTIVNÍ A INICIATIVNÍ PŘÍSTUP K ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ TÝMOVÝ KOLEGA
SCHOPNOST UDRŽET A PROSADIT ZÁMĚR
DYNAMIKA, FLEXIBILITA A SAMOSTATNOST
Výhodou bude, pokud budete mít
ZKUŠENOSTI S AKTIVNÍM VYHLEDÁVÁNÍM DODAVATELŮ A VÝBĚROVÝMI ŘÍZENÍMI
ZKUŠENOSTI S KOMODITAMI SPOJENÝMI S ELEKTROTEHNICKOU VÝROBOU
ZNALOST A TVORBA POPTÁVEK, POSUZOVÁNÍ NABÍDEK A OBJEDNÁVÁNÍ ZBOŽÍ
SILNÉ VYJEDNÁVACÍ, KOMUNIKAČNÍ A ARGUMENTAČNÍ SCHOPNOSTI
VYJEDNÁVÁNÍ OBCHODNÍCH PODMÍNEK
ZAJIŠTĚNÍ REKLAMAČNÍHO PROCESU

Co vám můžeme nabídnout
VELMI DOBRÁ DOPRAVNÍ DOSTUPNOST DO SÍDLA FIRMY
FIREMNÍ BENEFITY
PŘÍJEMNÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ A PŘÁTELSKÝ KOLEKTIV
Volné místo nákupčí - elektrotechnika pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Nákupčí - Elektrotechnika

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: G.L. Electronic s.r.o.
Ulice: Purkyňova 649
Město: Brno
PSČ: 612 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Info
E-mail: monika.svobodova@glelectronic.cz
Telefon: +420 735 753 053