řidič

Pracovní místo ( řidič ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
řidič sk. C - sklápějícího vozu, praxe v oboru, kontakt e-mailem
Volné místo řidič pro lokalitu Tábor.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Řidiči nákladních automobilů, tahačů Požadujeme ŘP skupiny C, E. KONTAKT: Popova Svetlana, tel.: 737277377 (8:00 - 15:00), e-mail: personalni@zaruba.cz Volné místo řidiči nákladních automobilů, tahačů pro lokalitu Vodňany.
DOPRAVA ZÁRUBA M & K s.r.o. Vodňany, Inzerováno včera

Řidiči vysokozdvižných vozíků Místo výkonu práce Střítež u Jihlavy. Manipulace se zbožím, zakládání do regálových systémů, práce se scannerem. Zajistíme školení na VZV. První kontakt e-mailem. Volné místo řidiči vysokozdvižných vozíků pro lokalitu Střítež.
JIPOCAR Logistic, s.r.o. Střítež, Inzerováno včera

ZEDNÍK Vyučen, praxe podmínkou, řidičský průkaz sk. B výhodou. Mzda bude upřesněna dle zkušeností a praxe. Práce v rámci Jihočeského a Středočeského kraje. Volné místo zedník pro lokalitu České Budějovice.
DUDYSTAV s.r.o. České Budějovice, Inzerováno včera