Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

řidič dodávky do 3,5t, skladník

Pracovní místo ( řidič dodávky do 3,5t, skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme řidiče dodávky pro náš sklad ve Volarech, místo bydliště Volary a okolí, nástup možný ihned. Požadujeme časovou flexibilitu, řidičský průkaz skupiny B, zkušenosti (aktivní řidič) a fyzickou zdatnost. Náplní práce je rozvoz pneumatik a disků po celé ČR a do zahraničí SK, AT, DE. Výhodou je ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

PRACOVNÍK/CE ODDĚLENÍ IT Požadujeme: znalost aplikací Windows (kancelářské aplikace), LINUX, orientaci v PC sítích, HTML a PHP, technickou zručnost, komunikativnost; řidičský průkaz sk. B Výhodou znalost redakčního systému Drupal - správa www Vhodné i pro ...
Jednota, spotřební družstvo v Milevsku, okres Písek Milevsko, Inzerováno včera

Samostatná/ý účetní Pracoviště: Komárov č.p. 262. Nástup možný ihned. Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo e-mailem. Hledáme nového samostatného účetního. Je nutná praxe ve vedení podvojného účetnictví, znalost účetních a daňových předpisů. Trestní bezúhonnost. ...
Senioři Komárov s.r.o. Komárov, Inzerováno včera

ZEDNÍK Vyučen, praxe podmínkou, řidičský průkaz sk. B výhodou. Mzda bude upřesněna dle zkušeností a praxe. Práce v rámci Jihočeského a Středočeského kraje. Volné místo zedník pro lokalitu České Budějovice.
DUDYSTAV s.r.o. České Budějovice, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit