Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Pracovní místo ( Kuchaři (kromě šéfkuchařů) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování, stravenky.
Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Brumov-Bylnice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

KUCHAŘI V MASNÉ VÝROBĚ (vhodné i pro OZP) C04 a:17/1/2019 (vhodné i pro OZP) Požadujeme výuční list, praxe na uvedené pozici, spolehlivost. Nabízíme dvousměnný provoz (ranní, odpolední). Kontakt viz výše a domluvit si schůzku. Volné místo kuchaři v masné výrobě (vhodné i pro ozp) pro ...
Pekařství Řeznictví Kohut s.r.o. Čeladná, Inzerováno dnes

Kuchař/ka (kromě šéfkuchařů) Pracoviště: Potoční č.p. 1429/13, Šternberk. Na uvolněné místo ve vyhlášené restauraci ve Šternberku s poctivou kuchyní hledáme kuchaře/ku i pomocného První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem. Volné místo kuchař/ka (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu ...
Mgr. Kamil Ševčík Šternberk, Inzerováno dnes

Kuchař/ka Pracoviště: 6. května č.p. 94, Bohuňovice. Nástup možný ihned. Požadavky: vzděl. vyučen, v oboru není podmínkou ale výhodou. Vhodné i pro absolventy. První kontakt je možný POUZE mailem nebo telefonicky. Osobní kontakt pouze po předchozí ...
Jan Šimůnek Bohuňovice, Inzerováno dnes