Pomocní kuchaři

Pracovní místo ( Pomocní kuchaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování, stravenky.
Volné místo pomocní kuchaři pro lokalitu Brumov-Bylnice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

POMOCNÉ PRÁCE V KUCHYNI, VÝDEJ OBĚDŮ (ZamK) (HPP, DPČ) A02 z:12/10/2018 (ZamK) (HPP, DPČ) Práce vhodná i pro absolventy škol. Náplň práce: - pomocné práce při přípravě jídla, výdej obědů, průběžný úklid, utírání stolů a další související činnosti. Pracovní doba: - pondělí až pátek, soboty ...
Nanuri s.r.o. Nižní Lhoty, Inzerováno před 2 dny

Pokladní v závodní jídelně z: 23.5.2018; a: 29.10.2018; jedná se o 12-ti hodinové směny krátký-dlouhý týden od pondělí do neděle; požadavky: znalost práce na PC, práce s kreditním systémem HELIOS výhodou, velmi dobré komunikační schopnosti, loajálnost vůči firmě, příjemné ...
Compass Group Czech Republic s.r.o. Frenštát pod Radhoštěm, Inzerováno před 3 dny

POMOCNÝ KUCHAŘ-KA A11 z:20/6/2018 a:8/11/2018 Nabízíme: - pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení na neurčito. Požadujeme: - zdravotní předpoklady k výkonu dané činnosti - vztah k dané činnosti - schopnost pracovat v třísměnném provozu - praxi na ...
COCTAIL & PARTY s.r.o. Nošovice, Inzerováno před 3 dny